Robert Solga, radca prawny, wspólnik

kontakt: robert.solga@solga.pl

tel. 32 253 09 99

Zobacz profil

Dorota Klich, radca prawny, wspólnik

kontakt: dorota.klich@solga.pl

tel. 32 253 09 99

Zobacz profil

Katarzyna Solga, kierownik biura

kontakt: katarzyna.solga@solga.pl

tel. 662 050 782

Zobacz profil

 

 

 

Klaudia Panfil, radca prawny

kontakt: klaudia.panfil@solga.pl

tel. 32 253 09 99

Zobacz profil

 

Patrycja Kurzaj, aplikant adwokacki

kontakt: patrycja.kurzaj@solga.pl

tel. 32 253 09 99

Zobacz profil

 

Jakub Sikorski, aplikant radcowski

kontakt: jakub.sikorski@solga.pl

tel. 32 253 09 99

Zobacz profil